Kokybė

Mes puikiai suprantame, kad kurdami tarpusavio pasitikėjimą ir ilgalaikius santykius bei siekdami Jūsų rekomendacijų mes, visų pirma, turime atitikti aukščiausius kokybės standartus. Ne tiek baldo išvaizda (nors be abejo ir ji), kiek jo kokybė įtakoja teigiamą mūsų įvertinimą ir tolesnį bendradarbiavimą. Visi mes suprantame, kad itin kokybišką baldą galime pagaminti tik naudodami labai kokybiškas medžiagas.

 

 

Karkasus gaminame naudodami kietmedžio (ąžuolo) medieną ir fanerines laikančias detales, jas tarpusavyje sutvirtindami specialiais klijais, kokybiškais medvaržčiais ir kabėmis. Visa tai leidžia baldui atlaikyti didesnius krūvius, būti stabiliam, nekelti girgždesio ir ilgiau tarnauti.

 

 

 

Tam, kad baldas ilgiau išlaikytų savo formą ir išviazdą labai svarbu naudoti kokybiškas paminkštinamas medžiagas, kurias įsigyjame iš tiekėjų, turinčių kokybės sertifikatus. Ypaš didelį dėmesį kreipiame į labiausiai pažeidžiamą sofos dalį, t.y. sėdimą vietą. Sėdimas dalis gaminame naudodami didelio tankio (HR) poroloną ir/arba dvigubą spyruokliavimo sistemą, t.y. kūgines ir zigzagines spyruokles.

 

 

Baldiniai audiniai tai tarsi baldų veidas ir labiausiai pažeidžiama vieta, todėl jiems skiriame didelį dėmesį. Audinius naudojame vietinio gamintojo (Audėjo), ar tiekėjų arba patys tiesiai importuojame iš patikrintų ir patikimų Europos gamintojų.

 

Savo gaminiams suteikiame 24 mėnesių garantiją!