Apie mus

Įmonė veiklą pradėjo 2007 – aisiais metais ėmusi prekiauti klasikiniais bei moderniais minkštaisiais baldais importuotais iš kitų šalių.

Šiandieną mes jau esame baldų gamintojai ir atsižvelgdami į klientų poreikius, siekiame savito išskirtinumo rinkoje, gamindami aukštos kokybės ir puikaus dizaino baldus. Norėdami įsitvirtinti nuolat besikeičiančioje baldų rinkoje, siekiame sujungti kelis stilius – klasikinį ir šiuolaikinį į vieną bendrą, taip vadinamą šiuolaikinę klasiką, kuriai nė vienas neliktų abejingas. Mes tikime, kad naudodami kokybiškas medžiagas, kuriame baldus turinčius išliekamąją vertę.

Baldų apmušalams pasirinkome kokybiškus išskirtinio dizaino ispaniškus bei portugališkus audinius, kurie mūsų baldams suteikia prabangią eleganciją bei subtilumą. Kiekvienas klientas iš plačios spalvų gamos gali pasirinti jam patinkantį ir prie namų interjero tinkantį baldo apmušalo atspalvį.

Mes gaminame ir skandinaviško stiliaus baldus. Iš skandinavijos šalių atsiradę, populiariai dar vadinami skandinaviški baldai, pasižymi elegantiškomis tiesiomis linijomis. Naujausia tokių baldų mada pasižymi suklasikos elementais, t.y. pailgomis pagalvėlėmis, įtraukimais ir t.t., tačiau išsaugant būdingą modernizmo stilių.